Hledáme obchodní zástupce.

Náplň práce:

-          aktivní vyhledávání nových zákazníků

-          péče o stávající klienty ve svěřené oblasti

-          sortiment speciálních prostředků na praní a úklid, zdraví a zdravý životní styl

Požadujeme:

-          výborné komunikační, obchodní a prezentační dovednosti

-          uživatelskou znalost práce na PC

-          řidičský průkaz skupiny B

-          vlastní automobil

-          odolnost vůči stresu

-           důslednost, spolehlivost, SAMOSTATNOST

-          časovou flexibilitu a ochotu cestovat

-          vysoké pracovní nasazení

-          schopnost učit se nové věci a stále se vzdělávat

-           zodpovědnost

Nabízíme:

-          motivační  finanční ohodnocení v závislosti na výkonech

-          školení zaměřené na obchodní dovednosti a odborné produktové znalosti

-          pružná pracovní doba

-          externí spolupráce s pravidelnou komunikací

-          spolupráce na ŽL

-          termín spolupráce - IHNED

Oblast:

-          Jihomoravská kraj

-          Zlínský kraj

-          Olomoucký kraj

-          kraj Vysočina

Motivační dopis a životopis zašlete na:  ekomarket@seznam.cz.