Rozpustný nápoj se zázvorem a karkade 100g Zobrazit v plné velikosti

Rozpustný nápoj se zázvorem a karkade 100g

Zázvor vytváří prostředí, potřebné pro snížení cukru. To pak vede náš organismus k tomu, aby čerpal z tukových zásob. Zázvor urychluje metabolizmus, což způsobuje rychlejší shazování nadbytečných kil. Dále odvádí z těla toxiny, cholesterol a vodu. Což je jednou ze základních podmínek k úspěšnějšímu shazování nadbytečných kil.

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici
Sleva!

-14 Kč

255 Kč

269 Kč

» Přidat do mého seznamu přání

Zázvor je jedním z nejsilnějších spalovačů tuků. Kořen zázvoru obsahuje vitaminy C, B1, B2 a aminokyseliny. Dále v něm můžeme najít vápník, draslík, zinek, magnézium, sodík, fosfor a železo. Kořen zázvoru normalizuje trávení, kardiovaskulární systém a dýchací systém, působí pozitivně na těhotenství a udržuje zdraví i během cestování.

Způsob použití: 2 čajové lžičky (10,6 g) zalít horkou vodou (ne vroucí, 200 ml).

Složení: lyofilizovaný sušený kořen zázvoru, extrakt zázvoru, dextróza, karkade.

Energetická hodnota: 369 kcal / 1544 kJ

Země původu: Rusko

Obsah: 100g

Účinky ingrediencí:

Zázvor v různých formách dodává jídlu aroma a současně pozitivně ovlivňuje naše zažívání a pomáhá odbourávat tuk. Aktivuje srdečně-cévní systém, pomáhá při žaludečních a zažívacích potížích, snižuje hladinu cholesterolu. Pálivá chuť zázvoru zahřívá tělo a je antibakteriální. Celkově působí proti nevolnostem, plynatosti a nadýmání. Rozpouští hleny, má protizánětlivé účinky a má pozitivní vliv na krevní oběh. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi a v játrech a zvyšuje produkci žluče. S úspěchem se používá při kinetózách (cestovní nevolnosti) a těhotenských nevolnostech (jen v malém množství). Při chřipce a nachlazení pomáhají zázvorové koupele, napařování a čaj. Silice mírně dráždí, dezinfikuje a prokrvuje pokožku. Pomáhá při bolestech hlavy a stavech napětí.

Ale pozor – to zdaleka není vše - zázvor je totiž vyhlášeným afrodiziakem!

Dextróza (hroznový cukr) je zdroj energie vhodný pro snižování hladiny cholesterolu v krvi, nepodporuje tloustnutí. Dextróza představuje nejrychleji vstřebatelný zdroj energie po zátěži nebo i během zátěže, kdy trávení neprobíhá "normálně". Nahrazuje ztrátu energie po intenzivním sportovním výkonu. Je nejrychlejším zdrojem energie nejen pro sportovce, ale i těžce pracující a děti. Může navíc výrazně napomoci nemocným překonávat choroby a urychluje zotavení organismu vyčerpaného sportem, nemocí i prací. Představuje rychlý, krátkodobý zdroj energie. V krevním řečišti se nachází do 3 minut od okamžiku požití. Díky tomu dokáže člověka prakticky okamžitě "vytáhnout" z krize a dočasně zvýšit sílu. Za dextrózu dosud v tomto směru neexistuje vhodnější náhrada.

Dextróza - hroznový cukr se jinak nejvíce používá v energetických nápojích, potréninkových regeneračních nápojích anebo v zároveň s Kreatinem, aby podpořila dostupnost energie při příští zátěži.

Dextróza je monosacharid, který je volně obsažen zejména v hroznovém víně, ale také v ovoci květním nektaru a medu. Kaloricky je glukóza stejně vydatná jako cukr řepný, má však nižší sladivost, přibližně o 20%. Lžička glukózy sladí jako 0,8 lžičky cukru. Dextrózu můžeme užívat také při infekčních dietách, poruchách trávení apod. s cílem posílení organismu a dodání energie.Doporučuje se na celkové posílení organismu.

Vhodné jako doplněk k jiným doplňkům stravy (např. kreatin monohydrát) pro umocnění jejich efektu.

Karkade -sůdánský ibišek

Ibiškový čaj osvěží, odstraní únavu a zlepší náladu.

Další z užitečných účinků ibiškového čaje jsou redukce nadváhy, stimulace paměti, dezinfekční, protizánětlivé a antioxidační účinky, snižuje teplotu, působí močopudně, pomáhá rozpouštět močové kameny. Polyfenoly, které ibiškový čaj obsahuje, dokáží neutralizovat rakovinové buňky v kůži a na mozku.

Nápoj z ibišku obsahuje velké množství minerálů a vitamínů, včetně vitamínu C, má antioxidační, dezinfekční a protizánětlivé účinky. Ibišek také snižuje pocení, zamezuje ukládání tuku v tepnách, pomáhá redukovat nadváhu či stimuluje paměť.

Výhody ibiškového čaje

- Anthocyans - látka, která dává čaji červenou barvu - přispívá k posílení stěny cév a reguluje jejich průchodnost.

- Mnoho nemocí je způsobeno ukládáním tuku v cévách, které vede až k jejich neprůchodnosti.  Karkade čaj je bohatým přírodním zdrojem kyseliny, a tak pomáhá předcházet problémům s cévami, stejně jako účinným způsobem snížuje vysokou hladinu cholesterolu v krvi.

- Karkade čaj má uvolňující a relaxační účinky způsobené vitamíny a esenciálními aminokyselinami obsaženými v nápoji.

- Pomáhá mužům i ženám v sexuální oblasti

- Karkade podporuje metabolismus mozku.

- Karkade čaj je velkým pomocníkem při chronické únavě.

Karkade je dvakrát bohatší na vitamin C než pomeranče.